U nas zamówisz beton towarowy. Zadzwoń - 733 692 803

O nas
Hurtownia Materiałów Budowlanych i Wykończeniowych KMTB to firma nastawiona na profesjonalną obsługę firm budowlanych jak i klienta indywidualnego.

Firma mieści się w Baninie k. Gdańska przy ul. Lotniczej 113. Oferujemy szeroki asortyment materiałów budowlanych niezbędnych do budowy, remontu i wykończenia domu. W swojej ofercie posiadamy m.in. chemię budowlaną, materiały ścienne, stal, drewno, materiały izolacyjne, pokrycia dachowe, stolarkę okienną, gaz LPG w butlach oraz narzędzia i akcesoria budowlane.

Od niedawna w sprzedaży mamy również farby (ŚNIEŻKA, MAGNAT, VIDARON, FLUGGER). U nas zamówisz panele podłogowe oraz drzwi firm : PORTA, DRE, POL - SKONE , GERDA. Pomagamy na każdym etapie - dlatego też u nas zamówisz meble kuchenne i w całości wyposażysz swoją łazienkę. Sprawny i przyjemny remont jest możliwy !!

Zależy nam również nam na tym aby dzieci i młodzież miło spędzały swój wolny czas oraz rozwijały talenty sportowe. Sponsorujemy AKADEMIĘ PIŁKARSKĄ W BANINIE oraz Sekcję GIMNASTYCZNĄ AWFiF.

Zapraszamy !Franspol.pngGERDA.jpgPOL-SKONE.jpgSwissKrono.pngarbet.jpgarbiton-logo.jpgbalexmetal.jpgbraas.jpgega.pngfakro.jpgibf.jpgicopal.jpgjawar3.pnglogo-DRE-producent-drzwi.jpgmackiewicz.jpgmakita.jpgmapei.jpgplannja.jpgpolbruk logo.PNGpolgravel logo.pngporta-logo.jpgproducent-baumit.pngproducent-izohan.pngrockwool.jpgsniezka-logo.jpgsolid.jpgsoudal.jpgsteela.jpgswisspor.jpgursa.jpgvelux.jpgverte_-_logo.pngvidaron.jpgwienerberger.jpg